In & Out

November 21, 2013

לקוחות רבות שפונות אליי מתלבטות האם להצטלם בסטודיו, בבית או אולי באיזה לוקיישן מטריף בחוץ, וזו באמת שאלה קשה. ללוקיישן יש השפעה עצומה על התוצאה הסופית. מעבר לתפאורה ולאור, סביבת הצילומים משמעותית מאד מבחינת אופי התמונות והאנרגיות שנוצרות על הסט.
כשמשתפים אותי בהתלבטות, גם אני מתקשה להחליט, כיוון שלוקיישן הוא עניין של טעם והעדפה אישית. מהנסיון שלי, בהריון ראשון, כשמצולמים הם ה”הריונית” ובן או בת הזוג, נוצרת אוירה קצת אחרת מצילומים של הריון חוזר, כאשר יש ילדים נוספים במשפחה שמצטרפים לצילומים. את המשפחות אני משתדלת לכוון בעיקר לצילומים בבית או בחוץ, במקום שבו לילדים יש מרחב להשתולל ולהתנהג בטבעיות. לילדים בסטודיו יש “פתיל” קצר יותר, וזה לגמרי טבעי. אבל לא משנה מה תהיה הבחירה, אם בוחרים לוקיישן אחד תמיד תהיה תחושת החמצה קלה, ונתהה איזה סוג של קסם יכול היה להיווצר לו רק היינו בוחרים להצטלם במקום אחר…

אז זהו, שעכשיו פתרתי לכן את ההתלבטות – אין או אאוט….

IMG_7515 IMG_7451

תודה רבה לאהרון ונעמה היקרים שמצפים כל רגע להתרחבות המשפחה… היה לי תענוג לתעד אתכם, וכבוד גדול לשתף פה בבלוג כמה טעימות מסשן הצילום שלהם שהתבצע במקום מאד מיוחד שיש לי העונג להיות חלק ממנו בשנתיים האחרונות – אמבריא. המרכז ששוכן בלב תל אביב בשדרות רוטשילד, הוא מרכז לנשים בהריון (כן, כן יש דבר כזה), מקום שהוא בית, ואני – לשמחתי – מכהנת כצלמת הבית. סשן הצילום בסטודיו באמבריא מתאים לכל מי שממש רוצה צילומי סטודיו, אבל לא מוכנה לוותר גם על כמה צילומים באור טבעי, כאלה שנותנים תחושה טבעית וזורמת יותר. הסטודיו באמבריא רחב ונעים, ויש בו חלונות גבוהים שמכניסים את כל הטוב שבאור פנימה. אחרי הסשן בסטודיו, אני נוהגת לצאת לשדרה (שדרת רוטשילד שתמיד מעוררת השראה), לעוד סט של צילומים באווירה אורבנית.

אבל אחרי שפתרנו את בעיית הלוקיישן, נשאלת שאלת השאלות – מה ללבוש לצילומים? אנחנו מתעדים רגעים שלא יחזרו, וחשוב לנו להיראות במיטבנו, אבל מה לעשות שחודשי ההריון האחרונים “קצת” מאתגרים מבחינה אופנתית. אמנם יש היום היצע אדיר של בגדי הריון מעוצבים, אבל מי יכולה להרשות לעצמה לרכוש קולקציה ייצוגית לתקופה כל כך קצרה? מצד שני, כולנו רוצות להראות הכי טוב שאפשר בצילומים (בכל זאת, מה נראה לנכדים?)

אז באמבריא סוגרים לכן גם את הפינה הזו.

הבגדים שנעמה לובשת לוקטו בחנות של אמבריא ממש לפני הצילומים. כמה פשוט, כמה יפה!

IMG_7730IMG_7741IMG_7731

באמבריא יש בוטיק משובח המאגד מבחר ענק של בגדי הריון ממיטב המעצבות,  וכל הטוב הזה עומד לרשות המצולמות. נשמע too good to be true וזה ממש כך. כל הבגדים שחלמתן לקנות במהלך ההריון עומדים לרשותכן לכמה שעות של צילום, כדי להבטיח שהמזכרת המצולמת תהיה הכי הכי שיש. אני תמיד מרגישה כמו ילדה בחנות ממתקים כשאני מלווה “הריוניות” שלי לביקור בחנות כדי לבחור בגדים לצילומים. הזדמנות להתפנק ולתת לעצמך הזדמנות להיראות הכי טוב שאפשר לקראת הצילומים.

אז יש סטודיו + אור טבעי + צילומי חוץ + בגדים משובחים – לדעתי, אין מצב לפספוסים (:

כל כך הרבה החלטות אנחנו נדרשות לקבל במהלך ההריון ולאחר הלידה, כמה נחמד שלפחות ההתלבטויות האלו – צילומי סטודיו או חוץ, שמלה או מכנסיים – נחסכים מאיתנו.

אפשר גם וגם, והכל – בכייף.

1924

IMG_7656

IMG_75721974 IMG_7602IMG_7628IMG_7490

IMG_7417

ושוב תודה ענקית לנעמה ואהרון, שבחרו בי לתעד את התקופה הזו בחייהם, ועל הדרך שטפו את הסטודיו באמבריא באנרגיה עצומה.

תודה!

IMG_7818

SHARE THIS STORY